Rokio

Nejsem nadstandardní psychotik, protože nejsem nebezpečný sobě, ani okolí?

Většina psychotiků je nebezpečná sobě. Řada z nich i okolí.

Nebezpečný sobě je ten, kdo se sebepoškozuje nebo se pokusí o sebevraždu. To já nedělám. Nebezpečný jiným je osoba, která spáchala trestný čin. Nikdy jsem nebyl ani obviněn z trestného činu.

Z toho plyne, že neohrožuji sebe, ani okolí.

Mám ale psychické problémy, které však nejsou v rozporu s českými zákony.

Odpovědi
Filip84

Jak jako nejsi? Si přečti, co tady vymýšlíš, a od vymýšlení pakonin k realisaci není daleko.

Proč se v tom pořád hnípeš? Vy to tak doma máte, že se pořád v něčem hnípete, pořád Tě někdo posuzuje, kárá, „opravuje“? K psychologovi chodíš?

Znám víc takových lidí, co to tak doma mají: nekončí to dobře. Měl bys si zařídit normální život, ne se pořád posuzovat, v něčem se hnípat, pořád se hodnotit atp.