Pipka

Máte někdo recept na kopřivovou šťávu bez kyseliny citrónové?

mám recept na výbornou kopřivovou štávu, avšak se do ní přidává kyselina citronová. Neznáte někdo recept, aby byla stejně dobrá, ale bez kyseliny a ještě aby dlouho vydržela? Děkuji

Odpovědi
Drap

Můžeš místo kyseliny citronové, přidat šťávu z citronů

HOMER

Slyším to poprvé, ale tak pokud se nedá čistá štáva skladovat, tak se třeba dají skladovat jen kopřivy a šťávu udělat podle potřeby..

Pipka

Zkusila jsem dát víc té šťávy z citronů nežli je v receptu a nedala kyselinu a začala šťáva brzy plesnivět a láhve byly důkladně vypařené v horké vodě