Avatar uživatele
nikolkap

Nejlepší film a seriál

Jaký je váš nejlepší seriál a film???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5275 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Zfilmů je zatím mým největším favoritem italský film „Život je krásný“ a těžko jej asi něco v nejbližší době předčí, protože než zase někde natočí něco tak kvalitního a duchaplného, uplyne ještě hodně vody.

Seriály nevím. Moc je nesleduji. Takže z toho, co znám hraje prim asi jen náš Krteček a zahraniční Pingu :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anetadela1

Tak u mě vede asi Na samotě u lesa a ze seriálů ani nevím, všechny mi stačí vidět jen jednou, ale např. Horákovi nebo Hop nebo trop, taky není špatný Vyprávěj co teď běží…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Janulka

Jednoznačně souhlasím s Nuk Nuk, „Život je krásný“ je absolutně bezchybnej, úžasnej příběh.
Ze seriálů nevím, kdysi se mi jeden líbil, myslím, že se jmenoval „Co přináší řeka“, ale to už je dááávno…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Jako malá jsem měla hrozně ráda film Pes ktery zachránil válku,vzdycky jsem u toho na konci brečela,když toho hafana zavalil sníh a zabil ho,je to už víc jak 10 let co ho dávaly naposledy,a seriály?Sleduji jich mnoho,jsem na mateřské tak mám čas,treba ulice,ordinace v růžové zahradě,Lensen a spol.,kriminalka Miami,Las Vegas apod.ale celý den u toho neležím,jak to asi teď vypadá ;-D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek