nikolkap

Nejlepší film a seriál

Jaký je váš nejlepší seriál a film???

Odpovědi
Nuk nuk

Zfilmů je zatím mým největším favoritem italský film „Život je krásný“ a těžko jej asi něco v nejbližší době předčí, protože než zase někde natočí něco tak kvalitního a duchaplného, uplyne ještě hodně vody.

Seriály nevím. Moc je nesleduji. Takže z toho, co znám hraje prim asi jen náš Krteček a zahraniční Pingu :D

anetadela1

Tak u mě vede asi Na samotě u lesa a ze seriálů ani nevím, všechny mi stačí vidět jen jednou, ale např. Horákovi nebo Hop nebo trop, taky není špatný Vyprávěj co teď běží…

Janulka

Jednoznačně souhlasím s Nuk Nuk, „Život je krásný“ je absolutně bezchybnej, úžasnej příběh.
Ze seriálů nevím, kdysi se mi jeden líbil, myslím, že se jmenoval „Co přináší řeka“, ale to už je dááávno…

Džanička

Jako malá jsem měla hrozně ráda film Pes ktery zachránil válku,vzdycky jsem u toho na konci brečela,když toho hafana zavalil sníh a zabil ho,je to už víc jak 10 let co ho dávaly naposledy,a seriály?Sleduji jich mnoho,jsem na mateřské tak mám čas,treba ulice,ordinace v růžové zahradě,Lensen a spol.,kriminalka Miami,Las Vegas apod.ale celý den u toho neležím,jak to asi teď vypadá ;-D