Pavel1212

Nejdou mi přehrávat CD

Dnes jsem si v knihovně půjčil CD: Říše čísel Matematika 1 a 2 (MF DNES), Jak věci fungují 2 – Fyzika (MF DNES) a České hrady, ale ani jedno z toho mi nejde přehrávat.
Vždy, když to chci přehrávat ve Windows Media Player, tak mi to napíše: „Program Windows Media Player nemůže přehrát soubor. Přehrávač pravděpodobně nepodporuje tento typ souboru nebo nepodporuje kodek, který byl použit ke komprimaci souboru.“
Co mám dělat?
Doplňuji:
Michale: nejde mi ten odkaz
„[an error occurred while processing this directive] Požadované URL nebylo na tomto serveru nalezeno. Zdá se, že odkaz na odkazující stránce je chybný nebo zastaralý. Informujte, prosím, autora této stránky o chybě. [an error occurred while processing this directive] “

Nejlepší odpověď
R.U.R.

To asi nebude hudební CD ani nic takového, ale datové CD, takže Tento počítač – kliknout pravým myšítkem – Spustit…

Další odpovědi
Michal Kole

Asi Vám chybí codeky.

Programem MediaInfo (mediainfo.sou­rceforge.net)si zjistíte jaký kodek potřebujete, ale dost pravděpodobné je že je už obsažen v balíku K-Lite Mega Codec Pack( http://www.co­decguide.com/dow­nload_k-lite_codec_pac­k_mega.htm )