Avatar uživatele
Pavel1212

Nejdou mi přehrávat CD

Dnes jsem si v knihovně půjčil CD: Říše čísel Matematika 1 a 2 (MF DNES), Jak věci fungují 2 – Fyzika (MF DNES) a České hrady, ale ani jedno z toho mi nejde přehrávat.
Vždy, když to chci přehrávat ve Windows Media Player, tak mi to napíše: „Program Windows Media Player nemůže přehrát soubor. Přehrávač pravděpodobně nepodporuje tento typ souboru nebo nepodporuje kodek, který byl použit ke komprimaci souboru.“
Co mám dělat?
Doplňuji:
Michale: nejde mi ten odkaz
„[an error occurred while processing this directive] Požadované URL nebylo na tomto serveru nalezeno. Zdá se, že odkaz na odkazující stránce je chybný nebo zastaralý. Informujte, prosím, autora této stránky o chybě. [an error occurred while processing this directive] “

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? irij, Radak před 4825 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
R.U.R.

To asi nebude hudební CD ani nic takového, ale datové CD, takže Tento počítač – kliknout pravým myšítkem – Spustit…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Asi Vám chybí codeky.

Programem MediaInfo (mediainfo.sou­rceforge.net)si zjistíte jaký kodek potřebujete, ale dost pravděpodobné je že je už obsažen v balíku K-Lite Mega Codec Pack( http://www.co­decguide.com/dow­nload_k-lite_codec_pac­k_mega.htm )

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek