Jak přehrát vypálené video naCD /formát MSWMM/ve Windows Media Player

Vypálil jsem si sestříhané video na CD/má formát MSWMM /ale nejde mi přehrát v Windows Media Player.Hlásí to,že nemůže soubor přehrát.Soubor je poškozen nebo nepodporuje formát./ID chyby =0×COOD1199,ID podmínky 0×000000 .Vše ostatní mi WMPlayer přehraje. Poraďte prosím

Odpovědi
kenyrts

Myslím, že formát mswmm je jen pracovní soubor, musíš to uložit ne jako ULOŽIT PROJEKT JAKO… ale jako ULOŽIT SOUBOR FILMU. Pak budeš mít příponu wmv a to už nebude problém přehrát,toť vše.