TylerMarsh

Nejde mi načíst hra na Xbox 360. Co mám dělat?

Po nějakém tom dlouhém hraní mi nejde dále načíst hra. Dohrála jsem ji nespočetněkrát, ale až teď místo toho, aby se mi to načetlo, je tam černá obrazovka. Konzole normálně hučí, ale v tuhle chvíli nedělá žádné zvuky, jako by se to zastavilo. Mohlo by to být tím, že je konzole docela stará? Nebo, že se to Dvd prostě po takové době jaksi rozbilo? Prosím poraďte, jestli by to nešlo nějak opravit.

Odpovědi
plebs

Je to unavený nechat odpočinout a jít na procházku

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Otázka:
Nejde mi načíst hra na Xbox 360. Co mám dělat?
Volný čas a hobby – Hry

Po nějakém tom dlouhém hraní mi nejde dále načíst hra. Dohrála jsem ji nespočetněkrát, ale až teď místo toho, aby se mi to načetlo, je tam černá obrazovka. Konzole normálně hučí, ale v tuhle chvíli nedělá žádné zvuky, jako by se to zastavilo. Mohlo by to být tím, že je konzole docela stará? Nebo, že se to Dvd prostě po takové době jaksi rozbilo? Prosím poraďte, jestli by to nešlo nějak opravit.

led

TylerMarsh,
Prečo bola odstránená otázka?