Lutagame

Nejde mi myš na GTA san andreas

Dobrý den ,stáhl jsem si gta san andreas a nejde mi myš v nastavení jsem to zkoušel ale pořád to nejde ve hře s ní hýbat , v menu se sice zobrazuje a jde s ni i hýbat ale nejde zmáčknout za to ve hře vůbec nejde…
Doplňuji:
všechno už sem zkoušel dávno ale nešlo … bude v ničim jiným asi v tom že mam w8 :D že mě to nenapadlo dřív to je určitě tim…

Odpovědi
dan1005ful1

Jak jakou máš myš? Drátovou nebo bezdrátovou? Jestli to de skus aktualizovat software k myši nebo skus aktualizovat ovladače jinak koupit novou myš.

Flex

http://www.you­tube.com/watch?v=CV8JNTv­nz6s tady máš odkaz na youtube… sice to je anglicky ale ty kecy co k tomu říká vůbec nepotřebuješ… stačí jen dělat kroky jako on a máš to :) vyzkoušeno funguje na 100%

extrycz

Někdy stačí dávat furt ESC a hýbat myší , mělo by se to odbugnout (musíš opakovat tolikrát dokud to nepůjde)