slevin

nejaky odkaz kde se prihlasit do prostrena?

Nejlepší odpověď
_Bůh_

https://prima­.iprima.cz/pros­treno/prihlas­ka-do-poradu-prostreno

Až tam budeš, tak nás nezapomeň pozdravit z televize!

Další odpovědi
anonym

Proboha, proč?

Kazatel

Viděl jsem včera náhodou po několika letech, úpadek úrovně tohoto pořadu je markantní, nejlepší díl byl ten „s Kazmou“.

elkon

To jste musel klesnout hodně hluboko, když vás to zajímá.

Malvína

Nedělejte to. Je to zmanipulovaná “soutěž”, kde už léta nejde o vaření, ale o hrabání se ve vašich skříních a pomluvách. S jídlem to dávno nemá nic společného. Údajně účastníkům dávají scénář, takže si asi nebudete mluvit co chcete. A to mluví za vše. Vyjdete z pořadu s ostudou, to vám za to nestojí. Navíc se ve smlouvě píše i o mlčenlivosti (zřejmě z důvodu, že je to celé nahrané). Jedna paní, na kterou tam tlačili, aby říkala, co chtěli, pak někde promluvila a měla s nimi opletačky. To byste se nemohl svěřit ani kamarádům, nevíte kdo to kdy pošle dál.
Opravdu pokud máte nějakou soudnost a hrdost, raději si peníze vydělejte práci, než z toho vyjít jako pakoš.

GM

Slevin se ptal na odkaz, ne na názor. Určitě je schopný udělat si názor svůj.