kapka

Nějaké nápady, jak spravit obroučky brýlí?

Potřebují spravit konce nozicek, co se dávají za uši. Ted je to jen drátek o průměru asi milimetr. Čím to obalit? Prodávají se třeba nejake silikonové konce, co bych tam nasadila? Byla jsem jen v jedné optice a nic takového nemaji. Obalit šikovně izolepou? Co byste tam dali vy? A nepiste, ze je mám vyhodit a koupit nové. Dostali jsme je a jsou to kvalitni obroučky za několik tisic, ohebne, nezničitelné. Akorát na tech koncích, které jediné nebyly kovové, si pochutnal náš potkan. -_- :) Za tipy dík. :)

Nejlepší odpověď
dědapetr

Natáhnout bužírku.
Doplňuji:
Nebo koncovky na brýle:
//www.google.cz/se­arch?q=koncov­ky+na+brýle&biw=1440&­bih=775&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ei=LyZ­fVaKqN8fxUtu5ge­AN&ved=0CB8QsAQ&dpr=1

Další odpovědi
Drap

Použít bužírku, nebo nasadit nové konce. Každý trochu zručný optik to zvládne opravit.

Agneta

Vzala bych to z jiných brýlí…Asi ohřát a stáhnout:D

gecco

Asi bych i nadále zkoušel optiky…
😉
Ale nouzově lze použít třeba silikonovou bužírku, je ke koupi leckde (ventigumka v cyklo, bužírka v rybářských potřebách nebo elektrosoučás­tkách…).
http://www.ry­barskepotreby-shop.cz/hadicka-silikonova-ventilgumka-8504.html
http://www.ges­.cz/cz/kabely-konektory/buzir­ky/silikonove/SCU_G­.html
😉

zzzlatokopka

Vyměnit celé nožičky:-) Třeba z nějakých levných slunečních od vietnamců:-)

Agneta

zzzlatokopka >>> jeden napíše, že si natáhne bužírku ► a ti dva další s tím natahováním bužírky nemůžou přestat, né?:DDDDD

zzzlatokopka

No rovnou si tam může dát gumu, tak jak na lyžařské:-DDD