Avatar uživatele
anonym

NĚJAKÁ ZKUŠENOST?

Dobrý den..chtěla bych se zeptat, jestli někdo z Vás má zkušenosti s práškem na hubnutí Walmark Clarinol 1000mg CLA tob.30,XL to S Classic tbl.30, nebo nějakým jiným práškem na hubnutí. Budu ráda za každou radu. Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4854 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

Levnější je si zašít pusu a přestat číst blbosti. Ve většině případech tyto prášky, diety apod jsou jen tahák na peníze. Pokud nevím pravou příčinu zvýšené váhy, nepouštěl bych se do žádné amatérské léčby nadváhy.
Základem správné váhy je vyrovnaný poměr mezi příjmem a výdajem energie a správná skladba jídla.
Mimochodem- pro mne hezká žena není ta, které koukají z kažého kousku oděvu obrysy kostí, ale která má na sobě pevné a pohybem vytvarované svaly a hlavně příjemnou povahu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Děda Louda

Mám dojem, že spíš potřebuješ prášky proti blbnutí. Ty ovšem taky neexistují.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mili @

KDYŽ UŽ, TAK…
http://www.natur-life.cz/index­.php?option=com_con­tent&view=arti­cle&id=90:zhub­nte-za-tyden

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kuldas7

Tyhle prášky neznám. Mám ale zkušenost s prášky na hubnutí CLA500 Nutrilite

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Jde o to, z čeho přibíráte? Obecně to prostě chce se víc hýbat a míň jíst, je to smutný a nepříjemný, ale je to tak. Jestli třeba máte problém se sladkým a chytá vás žravá, tak doporučuju tabletky chromu – není to přímo na hubnutí, ale omezuje to chuť na sladký. A to se po nějaké době projeví i na postavě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Carrie35

Prášky na hubnutí nefungují! Je to jen obrovskej byznys. Každýmu by se líbilo zhubnout bez námahy, bez omezení jídelníčku apod. Ale tak to prostě nejde. Vážně to chce víc se hýbat a snížit energetický příjem. Pokud by prášky na hubnutí fakt fungovaly, byla by půlka světa obézní???

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek