Tomas15

Nějaká dobrá knížka od 15 let? (detektivní,do­brodružná…)

Nejlepší odpověď
Skeptik

Nový kvantový vesmír od Tonyho Heye nebo Hyperprostor od Michio Kaku.

Další odpovědi
tom004

Takových je dost. Ale každý máme „jinou chuť“. Doporučuji, navštiv knihovnu, pomohou i s výběrem. „Dobrá kniha“, je přece jenom dost neurčité sdělení.

iceT

Jsi kluk-to by se ti mohly líbit romány Roberta Ludluma-dobrodružné,ak­ční,špionážní-to všechno v jednom…