Avatar uživatele
p-e-t

Nefunguje mobil, poraďte prosím :(

Lidičky poradte mi prosim, strasne se mi seká mobil, někdy se úplně vypne a zase zapne, někdy třeba zčerná, ale ještě svítí, ale nejde s nim nic dělat :( Musim vyndat a zandat baterku.. prosim co s tim Sony ericssonem g900 mam delat?? :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dougie před 4682 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

  1. Nejdříve bych vyčistil urychlovací paměť.
  2. Vyzkoušel chod telefonu bez paměťové karty a pojede-li bez problémů, kartu bych pročistil (případně formátoval).
  3. Pročistil paměť telefonu, smazal zbytečnosti.
  4. Pokud nic nepomohlo, stáhnout do PC ze stránek SE aplikaci UpdateService, nainstalovat do PC a pomocí tohoto posléze nainstalovat do mobiliu nový firmware(SW). Je to vyzkoušeno, funguje a neztrácíš záruku.

http://www.so­nyericsson.com/cws/sup­port/phones/to­pic/updateyou­rproductsoftwa­re/g900?cc=cz&lc=cs
5. Nepomůže-li ani toto (a mělo by), teprve pak navštívit servis.

Zdroj: zkušenost s SE

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
RomanP

Navštívit nejbližší servis SE

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tuCZek

zkuste hledat tady
http://www.so­nyericsson.com/cws/sup­port/phones/g900?cc=­cz&lc=cs

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DDarent

Mě se to stávalo se starym mobilem. Je více možností. Například že máte zaplňenou paměť (což je nejpravděpodobnější možnost, protože ten mobil neni nijak výkonej). Zkuste teda všechno dát do počítače (z mobilu) a naformátujte (vymažte) pamět telefonu i SD karty.
Pokud to nevyjde, jděte do nějaké prodejny, která se specializuje na mobily, a oni se vám na to podívají. Mobil je sice oněco vylepšenou verzí G700, ale ten mobil stojí 4000Kč, to opravdu neni nic výkoného, takže se ani nemůžete divit jak pomalému výkonu, tak i vadám, které se po čase projevý.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek