p-e-t

Nefunguje mobil, poraďte prosím :(

Lidičky poradte mi prosim, strasne se mi seká mobil, někdy se úplně vypne a zase zapne, někdy třeba zčerná, ale ještě svítí, ale nejde s nim nic dělat :( Musim vyndat a zandat baterku.. prosim co s tim Sony ericssonem g900 mam delat?? :(

Nejlepší odpověď
beer

  1. Nejdříve bych vyčistil urychlovací paměť.
  2. Vyzkoušel chod telefonu bez paměťové karty a pojede-li bez problémů, kartu bych pročistil (případně formátoval).
  3. Pročistil paměť telefonu, smazal zbytečnosti.
  4. Pokud nic nepomohlo, stáhnout do PC ze stránek SE aplikaci UpdateService, nainstalovat do PC a pomocí tohoto posléze nainstalovat do mobiliu nový firmware(SW). Je to vyzkoušeno, funguje a neztrácíš záruku.

http://www.so­nyericsson.com/cws/sup­port/phones/to­pic/updateyou­rproductsoftwa­re/g900?cc=cz&lc=cs
5. Nepomůže-li ani toto (a mělo by), teprve pak navštívit servis.

Zdroj: zkušenost s SE

Další odpovědi
RomanP

Navštívit nejbližší servis SE

tuCZek

zkuste hledat tady
http://www.so­nyericsson.com/cws/sup­port/phones/g900?cc=­cz&lc=cs

DDarent

Mě se to stávalo se starym mobilem. Je více možností. Například že máte zaplňenou paměť (což je nejpravděpodobnější možnost, protože ten mobil neni nijak výkonej). Zkuste teda všechno dát do počítače (z mobilu) a naformátujte (vymažte) pamět telefonu i SD karty.
Pokud to nevyjde, jděte do nějaké prodejny, která se specializuje na mobily, a oni se vám na to podívají. Mobil je sice oněco vylepšenou verzí G700, ale ten mobil stojí 4000Kč, to opravdu neni nic výkoného, takže se ani nemůžete divit jak pomalému výkonu, tak i vadám, které se po čase projevý.