Avatar uživatele
Gami.Pet

Nefunguje mobil

Už asi dva dny mi nejde na mobilu volat, psat sms, a nemohu se ani podívat na zůstatek kč, napíše mu to mobilní síť není k dispozici. Bratrankovi to taky nešlo ale teď jde. Nevím zda to není po té bouřce. Mám na mobilu napsané pouze tísňová volání a když mi někdo volá nemůže se dovolat říkamu to že má vyplí mobil… A mám ho přitom zaplí. Mám zavolat na vodafone ? Nebo co, vůbec nevím proč to nejde když to šlo.
Za odpovědi dékuji. (mobil samsung galaxy ace, vodafone, momentálně síť orange jsem pryč)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3905 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

Je dobré, čas od času, mobil vypnout. Předpokládám, že jej vůbec nevypínáte. Tím začněte.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Vím, že s tímhle mají často Samsungy problém – bohatě stačí mobil vypnout a znovu zapnout. Vždycky to pomohlo, když se to někomu v okolí stalo nebo když s tím za mnou přišli.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Andynagy

Mám ted stejný problém…dopoledne mi mobyl šel a odpoledne sem už nemohla napsat sms volat nic …nikdo se nedovolá mě. někdo mi poradil at obnovím tel do továr.nastavení a ja debil jsem ztratila ještě k tomu všechna tel čísla a stejně pořád stejné…několikrát jsem ho restartovala vytahla karty apod a nic…

před 2480 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek