Kousekskla

Nefér přístup operátora – kde si stěžovat?

Cca před rokem jsem měl negativní zkušenost s Operátorem U:fon: http://blog.ma­rekhnatek.cz/u­fonovo-volani-jak-nevypada-skvela-sluzba/ . U:fon požadoval peníze, na které neměl nárok, vše skončilo na ČTÚ, který mi dal za pravdu. Považoval jsem to za vyřešené, jenže po X měsících si U:fon vzpomene a případ předá vymáhací agentuře. Ta mě teď otravuje. Nevíte prosím, kde konkrétně si mám stěžovat na tenhle postup a kde se bránit? Proti komu si mám stěžovat – U:fon, nebo vymáhací agentura, se kterou není domluva?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Předložila ti agentura nějaké zplnomocnění od U:fon?
Pokud ano, tak vymáhací agentuře zašli kopii rozhodnutí ČTÚ, oznam ji, že pokud tě budou nadále obtěžovat, budeš se bránit soudní cestou.
Pokud ne, připomeň U:fonu, že si spor vyhrál.

předtím si ale ověř, zda to rozhodnutí ČTÚ je pravomocné, zda tam nedošlo k nějakému opravnému prostředku (rozkladu) o kterém ty nevíš.

Stěžuj si klidně na ČTÚ, nebo u ombudsmana, stejně je to zbytečné ☹ zvykni si, žijeme v česku ☹

Další odpovědi
BillH

Svojí zkušenost přímo na operátora u:fon můžete napsat sem: http://www.rychle­reference.cz/fir­ma/10021142-air-telecom-a-s
Varujete tak ostatní před tímto nefér jednáním.