tvaruzekcz

Neděsí uživatele tohoto webu, že je ovlivňuje psychologický jev zvaný priming?

Priming označuje kognitivní proces, při kterém podnět z dřívějška ovlivňuje pozdější chování a myšlení jedince… Pokud například média svoji prvotní pozornost věnují olympijským hrám a výsledkům jednotlivých disciplín, téma pak může rezonovat i u té části publika, která se o sport jinak vůbec nezajímá. Hodně štěstí všem v přemýslení a při pokladání dalších otázek, které obsahují slova jako Babiš, oligarcha, prezident, diagnóza atd. :)

Odpovědi
elkon

Vyděšení z čehokoli jsou většinou slaboši a ti kteří věří kdejaké hlouposti (třeba i z pochybných webů), protože nemají vlastní názor a všemu se diví. Kdo má široký rozhled v různých oblastech a používá i zdravý rozum s nadhledem, toho nic nerozhází.