Nechybí zde více politicky tématizovaných otázek?

Nejlepší odpověď
dudu

Teď frčí rasismus. Afroameričané např. připravují žalobu na výrobce zubních past zato, že provokativně produkují pouze světlé a bílé varianty.

Další odpovědi
Drap

Ne nechybí. Ty tvoje jsou už až moc.

elkon

Na to si najdi jiný diskusní web. Zaměřený tím směre, každého tyhle žvásty nezajímají.

Kryšpín

Estoňan zachovejte klid senioři jsou v době koronovirové trochu nervozní, / ale některém politickém slibotechnám před volbami rádi uvěří / zkuste trochu více sexu to uklidňuje, neb zažehne vzpomínky na mládí.

Arne1

Naštěstí ne. A dokonce nechybí ani genderově a rasově orientované.

dubraro

Rozhodně nechybí.

anonym

Ne.