poa.li

Nechcete se podělit o nějaký svůj zajímavý sen? Díky..

Nejlepší odpověď
barnajka

Proč ne? :)
Jeden můj kamarád byl v tom snu Johnem Lennonem a zrovna měl nějaký happening spojený s koncertováním.
Já, jakožto blízká kamarádka, měla tu čest pozorovat celou tu parádu ze zákulisí. Stála jsem bokem přímo na podiu a měla dokonalý přehled o veškerým dění.
Když jsem v jednu vteřinu hodila očkem do davu, kdesi v zadních řadách jsem uviděla atentátníka, kterak si nabíjí revolver. Kříčela jsem na Johna (teda kamaráda), chtěla ho varovat, ale byl tam takový rámus, že mě neslyšel.
Tak mě, blbečka, nenapadlo nic lepšího, než vyběhnout z úkrytu a přilétávající kulce nastavit vlastní tělo :D
Zajímavý, že ani to nějak nebolelo :D
Jestli já to přežila, to nevím – vzbudila jsem se a sen už se mi víckrát nezdál. Musím ale říct, že i když to byl sen opravdu hoodně bláznivý, já se po něm kupodivu cítila krásně. Pro lidi, který miluju, bych byla schopná obětovat život doopravdy – tak nejspíš proto jsem si z tohoto snu neodnášela žádný trauma :))

Stejně ale nemám na mou mamku – ta byla kdysi na večeři s Bradem Pittem: prý byl ohromně milý a galantní!
Tuhle zase tak šíleně ječela ze spaní, že mi hrůzou běhal mráz po zádech. A to, prosím pěkně, JENOM proto, že se jí zdálo, že na ni kdosi hodil velkou krysu.
A úplně největší gól bylo její snové setkání s někdejším moderátorem TV Nova, Slávkem Bourou. Mamka ho prý potkala kdesi na pláži (ale to už nevím jistě), sedícího v křesle a pletoucího svetr (!!!). Když z něj fascinovaná mamka nemohla spustit zrak, Slávek přátelsky nabídl: Jestli chceš, upletu ti taky!? :D

Další odpovědi
bolak

Mně se zdají denně kolikrát třeba i čtyři, většinu ale zapomenu během pár vteřin po probuzení. Ten včerejší jsem si ale poznamenal, takže:

..sedim si na stole, volizuju šťávu a třu si vo sebe nohama, v tom se najednou rozlítnou dveře, do místnosti vejde velká masařka a plácne mě plácačkou po hlavě..pak sem se probudil.

co to znamená fakt netušim, ale bude to, hádám, něco velice intimního

hanny 2

Dneska se mi zdálo,že u nás v obýváku seděl pan Babica a zřejmě očekával,že jsem mu něco uvařila.Ale bohužel ne,tak jsem mu nakrájela alespoň sýr do misky.Nechápu,jak se mě připletl do snu,v telce se na něho skoro nedívám!

Drap

Nechci, své sny považujiza velmi intimní záležitost a jen na mě záléží, zda si z nich něco vezmu , nebo je jen tak přejdu.

anonym

Byl jsem zpěvákem v cimbálové muzice ze Strážnice. Byl jsem vyzván českým rozhlasem Brno, abych se zúčastnil nahrávání s Brněnským Orchestrem Lidových Nástrojů. A že tato skutečnost bude hlavní činností až do konce mého života, to jsem poznal podle oblibě mého mechově basového hlasu.

GM

Raději ať se mi nic nezdá, neboť moje sny se vyplňují. Naposled to byli bílí červi, lezoucí po červené mokré betonové podlaze, šlapala jsem v nich – zrada přítele za týden, tutéž noc pavouk nehybně sedící na jedovatě žluté stěně u mé postele – ze 14 dní jsem se dozvěděla o obrovském dlouhotrvajícím problému (pavouk se nehýbal), dosud neznám jeho řešení, jen se ho snažím zmírnit a můj život bude tímto problémem poznamenaný až do smrti. Předtím sen o tom, že mi ukradli auto a pomáhal mi ho hledat určitý člověk, za 4 dny tento člověk auto opravdu ukradl – mému zeťovi. A tak bych mohla pokračovat hodně dlouho.

venkovan

Až po 22 hodině.

lexx

že posledních 22 let byl hloupý sen