tom.novak90

Necháte si od „odborníků“ ze Seznamu „poradit“ i v tom, co máte jíst?

Jinak se tak laicky ptám zda zrychlení metabolismu se náhodou nerovná větší rychlost stárnutí organismu 😄

https://www.no­vinky.cz/clanek/ze­na-zdravi-tri-zmeny-v-jidelnicku-ktere-mohou-pomoci-zrychlit-metabolismus-a-zhubnout-40436602

Odpovědi
Drap

Ne, nenechám

elkon

Portál seznam nesleduji a nezajímá mě.

Ametyst

To opravdu ne. 🙂 V mém věku už jsem háklivá na to, aby mi kdekdo říkal, co je pro mě dobré. Ve všem.

paul1

Zatím jsem to nepotřeboval.