Avatar uživatele
Dodopolasek

Nebyl jste někdo v Polsku na okurky nakládačky?

Nejlépe Těšínsko atp. Kolik je aktuální cena?
Doplňuji:
Rynek: uděluji palec, ne jako úlidbu, ale jako otevření očí, některé věci si člověk nuvědomí hned a malinko tu tápu, takže slibuji polepšení a díky za upozornění. Jsme jen lidé.

Dagry: u nás okurky zavařuji po leta já, je to jedna z mála věcí, kterou dělá, tak chci býtt i letos užitečný. Ale jinak také děkuji za upozornění na to být milejší ke své ženě, hned zítra ráno jak vstane jí dám velkou pusu 😉

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878 před 5031 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Vy byste hrozně rád věděl odpovědi,ale ještě jsem od Vás nečetl ani jednou děkuji,nemluvě o nějakém palci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dagry

Dodo, kup si flašku okurek v obchodě a neotravuj manželku se zavařováním v těchto vedrech.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

cesta do polska+plahočení se někde po tržnici+stráve­ný+zavařování+bor­del doma+unavená manželka=totální blbost. V obchodě stojí sklenice kolem 15,–Kč bez jakýchkoli sháněk.
a navíc unavená žena=mínus večer.
Tak co je teda lepší?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Dodoplastek nedej se. Kdo si nenakládá okurky neví co to je za dobrotu. V obchodě sice jsou ale ne tak dobré jako ty naše !!
Okurky vyperu v automatické pračce místo máchání a jedno odpoledne holt na to věnujem. Každý rok nakládáme tak 30 kg. Letos půjdeme asi tak na půlku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Souhlasím s Mosojem. Já rovněž nakládám okurky, mám výborný recept. Ale letos už došly, koupila jsem sklenici okurek v marketu, ale jejich chuť není to pravé ořechové.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Nebyl,ale mám okurky rád.Takové jako dělala babička doma nikdy nezvládnem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek