Dodopolasek

Nebyl jste někdo v Polsku na okurky nakládačky?

Nejlépe Těšínsko atp. Kolik je aktuální cena?
Doplňuji:
Rynek: uděluji palec, ne jako úlidbu, ale jako otevření očí, některé věci si člověk nuvědomí hned a malinko tu tápu, takže slibuji polepšení a díky za upozornění. Jsme jen lidé.

Dagry: u nás okurky zavařuji po leta já, je to jedna z mála věcí, kterou dělá, tak chci býtt i letos užitečný. Ale jinak také děkuji za upozornění na to být milejší ke své ženě, hned zítra ráno jak vstane jí dám velkou pusu 😉

Nejlepší odpověď
rynek878

Vy byste hrozně rád věděl odpovědi,ale ještě jsem od Vás nečetl ani jednou děkuji,nemluvě o nějakém palci.

Další odpovědi
dagry

Dodo, kup si flašku okurek v obchodě a neotravuj manželku se zavařováním v těchto vedrech.

Miroslavst

cesta do polska+plahočení se někde po tržnici+stráve­ný+zavařování+bor­del doma+unavená manželka=totální blbost. V obchodě stojí sklenice kolem 15,–Kč bez jakýchkoli sháněk.
a navíc unavená žena=mínus večer.
Tak co je teda lepší?

mosoj

Dodoplastek nedej se. Kdo si nenakládá okurky neví co to je za dobrotu. V obchodě sice jsou ale ne tak dobré jako ty naše !!
Okurky vyperu v automatické pračce místo máchání a jedno odpoledne holt na to věnujem. Každý rok nakládáme tak 30 kg. Letos půjdeme asi tak na půlku.

annas

Souhlasím s Mosojem. Já rovněž nakládám okurky, mám výborný recept. Ale letos už došly, koupila jsem sklenici okurek v marketu, ale jejich chuť není to pravé ořechové.

Michal

Nebyl,ale mám okurky rád.Takové jako dělala babička doma nikdy nezvládnem.