ecpedicelove

Názor na tetování? Máte nějaké?

Pokud ano, jak velké? Dělali jste si návrh sami, našli na internetu, nebo si ho nechali udělat? A vzniká podle vás na tetování závislost?

Nejlepší odpověď
Filip84

Omalovánky pro dospělé nemám, nikdy mít nebudu a nelíbí se mi.

Ale nikomu neberu právo si své tělo nechat pomalovat čím chce, nebo si s sebou nosit v kůži železářství, nebo tak něco a podobně.

Další odpovědi
Mravenec

Ano, vzniká, málokdo zůstane u jednoho kósku. Ať je to pivo, cigáro, nebo tetování. 😂

Neřeším to, nevadí mi to, sám však nemám. Za krajně nevhodné však beru potetovaný ksicht.

Drap

Nemám. Je to každého věc. Nechápu však k čemu ti takovéto odpovědi, nebo někomu jinému, mohou být dobré?

marci1

Nemusím. Tetování na mladé, vypjaté pokožce ještě jakž, takž pro toho, kdo má potřebu se tetovat, ale jak to tetování bude vypadat za 20–30 let? Kdysi se tetovali většinou vězni. A jak byly ve Francii označovány poběhlice? Vypaloval se jim znak lilie (i když uznávám, že to není tetování). Tento znak se vypaloval, hlavně na tvář i armádním zběhům, odsouzeným na galeje. 😄

Standa Macík

Tetování je strašné, lidé si ničí tělo boží a často si pak sami uvědomí svoji chybu a litují toho. Pokud by můj syn přinesl domů tetování, tak bych se neudržel a seřezal bych ho tak, že by na to nikdy nezapomněl. To je můj osobní názor.

elkon

Kdysi to bývala „výsada“ námořníků a bu*erantů. Časy se mění. Nikdy bych na to nepřistoupil.

iceT

Mám 4, nejčerstvější a největší mám na zádech. Inspirace na netu a plánuju ještě tak dvě až tři.
Závislost asi vzniká, ale jak u koho.
A můj názor? Líbí se mi to, ale ne každá kérka je pěkná, třeba styl naivní tetování nebo naivní obrázky, co vypadají jak dětská omalovánka, ty bych si nevybrala. Taky se mi nelíbí hodně barevné tetování.

Tomadollar

Tetování je věc, která je velmi diskutabilní. Mělo by se u něj přemýšlet ať si nenechá člověk v 16 potetovat záda a tetování na obličej se mi nelíbí.

Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

seraphico

Filip84: členové Jakuzy nikdy nemají nebo alespoň by neměli mít tetování na obličeji. Stejně tak by neměli mít tetování přes střed hrudníku.