VaclavZeman

Navstivili jste nekdy nejake bio zarizeni typu farma?

V dnesni dobe je to popularni u mladeze. Doporucuji to za vylet behem vymeneho pobytu Cechu s Nemci. Deti dnes uz nevi, jak to funguje s kravickami apod. To ja u babicky na statku dojil kravy a bylo to pro me bezne. Dnes je ale jina doma a i ta ma sva plus. Dekuju.

Nejlepší odpověď
Filip84

Ale jo, co by ne, jednou, jsem se byl taky podívat na kozy.

Spolužák, magistr přes hnůj (ingénieur zemědělec), našel nějakou farmu, co chová kozy. Jako jestli to byli BIO eko teroristi, to fakt nevím, ale byla to taková „alternativní“ farma, prostě ty kozy tam měly větší péči, a tak vůbec.

No, ano, přesně, jak píšeš: byli tam fakani s rodičema z města, co v životě kozu neviděli, a tak byli ze všeho vyhukaní (jak fakani, no 🙂 ), no a dělali hrozný burdel.

Ty, ale jinak dobrý, my jsme měli jenom ovce, kačky, americké ptáky, kury a králíky. Jo, a když jsem byl ale fakt moc malý, tak husy. Kozy ne, kozy měla prabába z pradědkem, ale oni zmřeli dřív, než já se narodil. Krávy mám na pastvě za barákem, ale tak zase to bylo jiné, že jo, kozy na farmě, to nemáš, jak barana a tři, čtyři, ovce, to máš stádo. 🙂

Dobrý, ale už bych nešel, nejsem ten typ, co vidí sensus v tom platit za to, že se půjde podívat na kozy, nebo krávy, nebo tak něco, jestli rozumíš. 🙂

Další odpovědi
Lotr2008

Ne, ale žena kupuje biopotraviny.

EKSOT123

Jo , a taky jsem něco takového tak trochu vedl. Nevím jak teď, ale dřív existovala jakási celosvětová síť biofarem, kam si mohli dobrovolníci jít zkusit pár dní pracovat. Tedy gratis, jen za jídlo a bydlení. Kdybych nemusel živit rodinu, bylo by asi mým koníčkem takové farmy objíždět 🙂.