independent

Natáčel se animovaný TV seriál „My všichni z Kačerova“ v Praze v metru?

Nejlepší odpověď
Kepler

Já ten seriál neznám, ale pokud byl animovaný, tak se nikde nenatáčel. Vznikal v animačním studiu.

Další odpovědi
annas

Popletl jste si pražský Kačerov a Kačerov , kde žili kačeři

"Kačeří příběhy (též My z Kačerova, angl. DuckTales) je americký animovaný televizní seriál z produkce společnosti Walt Disney čítající celkem 100 epizod.

V USA byl vysílán od 18. září 1987 do 28. listopadu 1990, v zemích bývalého Východního bloku, jako bylo Československo nebo Rusko, až po pádu Železné opony (v Československu, resp. Česku byl seriál poprvé vysílán natřikrát, a to v letech 1991 (prvních 52 epizod), 1993 (dalších 39 epizod) a 1994 (posledních 9 epizod))"

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Ka%C4%8De%C5%99%C3%AD­_p%C5%99%C3%AD­b%C4%9Bhy

Kačer Donald – známá postava

marci1

Ne a nejmenuje se to „My z Kačerova“? 🙂

independent

Se divím že mi to nesmazali, když smazali Auťáčkovi Rákosníčka

independent

Jo Marci, máš pravdu, já to spletl, asi taky s tím co říkal Kepler.

independent

Keplere, to není možné že to neznáš
https://www.csfd­.cz/film/77115-my-z-kacerova/prehled/

Kepler

A jo, tak tenhle samozřejmě znám, jen jsem nevěděl, že se to tak jmenovalo. Ten název mi připadal jako nějaký socialistický serail, něco jako My všichni školou povinní 🙂

aliendrone

Kéééplééér néééznááá Kačerýýýý!!!

A já jo, heč!!! ;) :D :D

Kepler

To bude asi tím, že jsem z kreslených pohádek vyrostl mnohem dřív než ty. Pokud jsi teda vůbec vyrostl 🙂

aliendrone

Pokud se ptáš na veličinu fyzikální (výšku), tak docela ano. Pokud se ptáš na duševní vyspělost, je to velmi těžko zodpověditelné, protože názory se různí. (Pokud to budu brát v absolutním rozsahu, tak počínaje " Bože, jsi génius!" konče „Proboha, fakt jsi debil non plus ultra!“. Obvykle ale něco na půl cesty mezi oběma popsanými krajními hodnotami.) :)

Ale z kreslenách pohádek se podle mne NEDÁ vyrůst. No řekni, že tohle není dobré: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=zTG6g-ffjco

Dal by i „lepší odkaz“ na něco „dospělejšího“, ale to by mi jistě smazali! Prostě FOREVER YOUNG se vším všudy! ;) :D :D

JájsemRaibek

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=MSZEOok8FFU