zzzzz

Našli jste dnes rozkvetlou třešeň?

U nás jsou už všechny odkvetlé:-(((

Nejlepší odpověď
Sarrow

Jo, jednu máme na zahradě :)

Další odpovědi
iceT

Dnes jsem viděla líbající se pár pod šeříkem,(asi třešeň nenašli)a po ulici vím že je i višeň a kousek od baráku mi kvete kaštan,tak asi nepohrdnu ani jedním.

Dochy

Dalo to práci, ale na naší višni jsem našel jeden neodkvetlej chomáč 😉

dudu

Neé, hubanec jsme si dali pod kytičkou vonících konvalinek. Snad to také platí.

Drap

Dokonce několik

anonym

Ne, nenašel, ale otevřel jsem půllitr třešňovice.

arygnoc

zzzzz, vy mi čítate myšlienky.

u nás na ostrovoch je taká zima, že kvôli rozkvitnutému stromu sme s drahou museli do botanickej záhrady.
keď nie čerešňa, tak aspoň niečo.

a našli sme tam sakuru obsypanú kvetmi. :D

zzzzz

🙂 Které to město se skloňuje podle vzoru prdel? Jsem prohledala mapu a nic 😁