Stejně tak byste mohl uplatnit náhradu bolestného na tom, kdo vám to
způsobil a to formou občanskoprávního sporu.
Že nehodu nehlásil je sice chyba, na vás by však leželo důkazní břemeno,
že on způsobil škodu na zdraví vám.
|
1Kdo udělil odpovědi palec? anonym
před 5955 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Teoreticky byste měl mít jako poškozený nárok na ´odškodnění´ ze zákonné pojistky řidiče.
Ale to by musela být pojistná událost (nehoda a zranění) nahlášena předepsaným způsobem na příslušnou pojišťovnu.
Netuším jaké jsou podmínky dané pojišťovny pro dodatečné nahlášení pojistné události. Doporučuji ve spolupráci s viníkem tyto skutečnosti zjistit přímo v pojišťovně.
|
0
před 5955 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek