ReHu

Narodili jste se ve stejný den jako někdo známý či slavný? Myslím, že na roku naroz.nesejde.

Doplňuji:
Já jen náhodou zjistila, že se ve stejný den narodil Wayne Gretzky.
Tak mě to celkem potěšilo, protože si ho vážím.
Určitě jsou i další, jen jsem to nehledala 🙂.

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak nevím kdo se narodil v ten samý datum co já,ale co vím určitě,že ten samý den,ale v jiném roce zemřel Vladimír Iljič Uljanov …Lenin…
Doplňuji:
Tak mi to nedalo a hledala jsem někoho,kdo se narodil v ten samý datum co já,tak buď se žádná osobnost v ten datum nenarodila a nebo jsem tele ušaté a nejsem schopna najít žádnou .......
teda našla jsem,že v to samé datum se narodil…Christian Dior, jinak ostatní které jsem našla mi nic neříkají

Další odpovědi
tojsemjá

Moje dcera se narodila přesně 100let po bitvě u Little Big Hornu a smrti generála Custera.Říkávala jsem že se do ní převtělil 🙂.Ale asi má každý nějakou shodu i když o tom třeba neví.
Doplňuji:
Tak jsem zadala svoje datum narození.Jako první mi vyjelo,že tento den v r.69 přistál úspěšně SOJUZ 4 se třemi kosmonauty kousek od Katarangy.Dál jsem nebádala,tohle se mi líbilo 🙂

flodur

Já jsem se narodil když se narodil 1.máj.

quentos

Narodil jsem se 7.10. jako např.:

  • Toni Braxton, americká zpěvačka (7.10.1968 – nejznámější hit nejspíš „Unbreak My Heart“)
  • Vladimir Putin, ruský exprezident (7.10.1952)
  • Georg Danzer, rakouský písničkář (7.10.1946)

další jména mi nic neříkají, ale viz je ve zdroji ;{)>

Zdroj: http://www.an­swers.com/topic/oc­tober-7

dudu

2.srpen
1932 – Emanuel Mandler, český redaktor, novinář, historik, politolog, publicista a politik († 22. ledna 2009)
1935 – Pavel Juráček, český filmový režisér († 20. května 1989)
Svět

1674 – Filip II. Orléanský, vévoda orléanský, regent Ludvíka XV. († 1723)
1754 – Pierre Charles L'Enfant, fancouzsko-americký architekt a zeměměřič († 1825)
1791 – August Bedřich Piepenhagen, německý malíř-krajinář, žijící a tvořící v Praze († 1868)
1834 – Frédéric Auguste Bartholdi, francouzský sochař a architekt († 1904)
1898 – bl. Karolina Kózka, polská mučednice čistoty († 1914)
1924 – James Arthur Baldwin, americký spisovatel († 1987)
1931 – Viliam Schrojf, slovenský fotbalový brankář († 2007)
1932 – Peter O'Toole, britský herec
1934 – Valerij Bykovskij, sovětský důstojník a kosmonaut ruské národnosti
1942 – Isabel Allende, spisovatelka chilského původu
1942 – Vladimír Dzurilla, slovenský hokejový brankář a trenér († 1995)
1944 – Jim Capaldi, anglický hudebník a skladatel, zakládající člen skupiny (Traffic) († 2005)
1946 – Ján Langoš, slovenský politik († 2006)
1948 – Robert Holdstock, britský spisovatel fantasy literatury († 2009)
1949 – Bertalan Farkas, bývalý vojenský letec a prvý maďarský kosmonaut
1950 – Mathieu Carrière, německý herec
1973 – Karina Habšudová, slovenská tenistka
1977 – Edward Furlong, americký herec (Terminátor 2: Den zúčtování)
1990 – Vitalia Ďačenková, ruská tenistka

annas

Podle Wikipedie:

Ve stejný den jako já se narodilo 15 českých i světových osobností, zemřelo 12, došlo k 17 významným českým i světovým událostem.

rynek878

v den mých narozenin slavili narozeniny tito lidé:

Zdroj: http://naroze­niny.osobnosti­.cz/18.dubna

Luss

3.cerven
1801 – Frantisek Skroup (skladatel, autor hudby k ceske hymne)
1891 – Franz Gruss (malir)
1900 – Vincenc Makovsky (sochar)
1906 – Josephine Baker (herecka, zpevacka, tanecnice)
1926 – Allan Ginsberg (basnik)
1930 – Vaclav Vorlicek (scenarista, reziser)
1966 – Jiri Langmajer (herec)
1982 – Jelena Isinbajevova (atletka)
1986 – Rafael Nadal (tenista)
vybirala jsem ty nejznamejsi a zajimave je, ze drtiva vetsina jsou umelci nebo sportovci, je tam mnoho dalsich jmen (politici, spisovatele, skladatele, hokejisti, fotbalisti). asi na tech horoskopech a charakteristikach znameni neco bude :)))

Bunnik

např.
Mery-Kate & Ashley OLSEN
John Forbes NASH
Malcolm McDOWELL (hraje v Kubrickově Mechanickém pomeranči)
William Butler YEATS
Tim ALLEN
Luis Walter ALVAREZ
Stellan SKARSGARD
Sarah CONNOR
Patrice de MAC-MAHON
CHARLES II de FRANCE
Albert de BROGLIE
Jean PREVOST
atd. viz http://www.as­trotheme.com/bir­thdays/june-13.htm

skorcovaz

John Travolta, Matt Dillon, Yoko Ono, Enzo Ferrari, Alessandro Volta, Miloš Forman, …

Zdroj: http://www.as­trotheme.com/bir­thdays/februa­ry-18.htm

iceT

C.DIAZ
G.DE FONTENAY
L.DELAHAUSE
Vic nezjistim,jelikoz se mi zakousnou stranky,bohuzel,ta­ky jsem zvedava.