Narodil jsem se v červenci 1955. Mám odpracováno v 1. kategorii 21 let. Kdy budu mít nárok na starobní důchod?

Nejlepší odpověď
hanulka11

podle tabulky co jsem si nedávno vystřihla byste měl jít do důchodu v 63 letech a 4 měsících-pokud nenastanou nějaké změny

Další odpovědi
wijan

Bude to v listopadu 2018 – přesný den dle data narození (zdravím tě – jsme ve stejném roce i měsíci 🙂 )