iwetax

Napálení, přiznáte se?

Už jste si někdy koupili něco pod nátlakem? Třeba vysavač nebo hrnce za 30.000kč ☹
Nebo znáte někoho?
Já si pod tlakem třech kravaťáků koupila Herbalife za 2000kč. A to jsem tam původně přišla na měření tuku ZDARMA. Ach jo, ještě že mě tady nikdo nezná, nepřiznala bych to ani kdyby mě mučili.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak já se přiznám i bez mučení. Nenapálil mě nikdo tímto způsobem. Já totiž když už jdu třeba na předváděčku, tak mám jeden zaručený recept:

  1. zadarmo se najíst
  2. zadarmo dostat dárky bez jakýchkoli závazků
  3. nic nepodepisovat
  4. Pokud naléhají, tak řeknu že manželka je bez práce a u mě v práci je to takový všelijaký, takže bych rád koupil, dokonce mě to i mrzí, že nekoupím, ale bohužel tyto důvody mi v tom brání.

Zatím to vždy vyšlo!
A třeba u nádobí naléhají tím, že při používání budu šetřit. Říkám ano, ale až za rok. Musím platit zálohy na plyn stejné co jsem platil doposud a teprve až za rok co pošlou vyúčtování mi zálohy sníží. to neřeší mou případnou finanční situaci nyní, pokud bych i splácel.

Další odpovědi
BEAES

Jednou, ještě před revolucí, zazvonili u nás snědší občané a nabízeli kožené bundy, jistě, že kožené nebyly, ale docela dobře povedená imitace. Moc prosili, že nemají na benzín a taťka bundu koupil, byli to podvodníci, ale bunda se nosit dala.
Od té doby už na takové nabídky nereaguji a na předváděčky ze zásady nechodíme.

alexandra

Ano,já jsem si koupila před 20 lety hrnce a mixer,dohromady za 30 000,–.A byla jsem z toho tak nešťastná,že jsem schudla asi o 10 kilo,což bylo na tom to jediné pozitivní.A dva hrnce z šesti se mi podařilo prodat,jeden sestře a jeden otci.A to si je určitě koupili jenom z lítostí nade mnou. No jo, blbostí se člověk učí.Tak si s toho nic nedělejte,znám ještě spoustu lidí co se napálili.

mojitek

Ja osobne jsem na nejake „psychicke natlaky“ imunni,protoze delam uz hezkych par let s lidmi pro lidi.znam taktiky takovychto školenych „eskamoteru“,jejich skoleni provadeji zkusení psychologove a nezkuseneho,du­veriveho cloveka obalamuti razdva.Byl jsem kdysi ze srandy na jedne seanci od Herb.life- osobne jsem jim neveril ani slovo z toho co rikali,tvrdili.Krom jineho „ústne“ Vam reknou,ze – „urcite zhubnete“,kdezto na papire,ktery Vam daji po zaplaceni vyrobku se pise"muzete zhubnout".Takze,a prave slovo"muzete" je rozhodujici rozdil(krom jinych nesmyslu co oni tvrdi).Jeste k te jejich seanci-me to tam pripadalo jako nejaka prapodivna sekta,div ze tam diky tomu jejich vyrobku nazacali beznozí znovu chodit..alelujah ! Takhle je to se vsemi „prodejci“ tohoto typu.Ale jestli budou dal existovat slepe duverivi lide,prodavajici lacine šunty,ktere jsou treba v jinych zemich zakazane,tak tihle lide s takovouto taktikou se budou dal topit v penezich a smat se jak nekoho dalsiho nestastnika napalili…

anonym

Nikdy a myslím,že nikdy.

Nuk nuk

A víte, že se mi to nikdy nestalo. Ne že bych nikdy nekoupila kšunt,ale ne pod nátlakem. Tihle vnucovači všeho možného ve mne spíš vyvolávají pocit otevírající se kudly v kapse, než touhy si jejich zboží koupit.
Kolem sebe ale mám několik lidí, kteří naletěli, to ano.
Párkrát jsem byla na nějaké předváděcí akci, leccos jsem si vyslechla. Něco možná na první phled a poslech nevypadalo a neznělo tak hrozně, ale nikdy jsem nekoupila nic jen proto, že to někdo uměl dobře vnutit.

panenka

já jsem si nic pod nátlakem naštěstí nekoupila jsem v tychto věcech hodně opatrná

anetadela1

Nestalo se mi to a snad ani nestane. Jsem v tomhle velmi opatrná.

Jituna

Bohužel se to stává. Jedinou radou je kupovat jen to co chci, nenechat se umluvit. Také se mi to stalo – místo zázračného prášku na praní jsem za dost velký obnos koupila sodu na praní. Dobře mi tak. Už se mi nic takového nestane. Jedna „výhodná koupě“ mi stačí .

elektrikář

Já se nechal nachytat na Herbalait když jsem kůru zaplatil nezbylo mi na pořádné jídlo a tak jsem sice zhubnul. Ale zbaštit 4 tablety místo oběda, není to ono. Zjistil jsem že je to vlastně rituál. Jen se musí uhlídat množství