sesednizkola

Byli jste někdo na předváděcí akci?

Takový ty se šmejdama co prodávají drahý hrnce. Popiste zazitky nejake.

Nejlepší odpověď
gecco

Byl, asi 3×…
Bavíval jsem se těmi ´protaženými´ xichty – když sem nekoupil, ani na splátky ne…
😉
Ale jednou baba vysloveně nevěřila – předváděla nějaký šílený šlehač se 16.000 otáčkami, podívala se po chlapech a ptala se – pánové, máte někdo takový nástroj?
A holčina, která byla se mnou, se bleskurychle ´přihlásila´ a povídá (cca) – „on má větší“…
Předváděčka víceméně skončila…
😉

Další odpovědi
ReHu

Zatím ne a ani to neplánuju.
Co mě děsí, je to, že někteří jsou přesvědčeni, že dobře nakoupili.

ivzez

V devadesátých letech jsem se jednou šla ze zvědavosti podívat na předváděcí akci, na kterou si předvádějící pronajal kinosál v „naší“ škole. Předváděl nějaké přírodní vlněné přikrývky vhodné pro alergiky.

Nikdo tehdy nic nekoupil. Nikdo nezamknul kinosál (kdo chtěl, mohl kdykoliv odejít) a nikdo nikoho nenutil ke koupi… Neodhadnu, jestli to bylo ovlivněno prostředím (škola) nebo tím, že se jednalo o novinku („šmejdů“ ještě nebylo tolik)…