Klarabell

Nálev na korbáčiky?????

Prosím nemáte někdo recept na nákev na korbáčiky. Dostala jsem plný pytel, ale ještě v nálevu nebyly.....yslím al etakový ten nálev, co to budu mít v tom pořád. Tak jak to mají v hospodách…dě­kuji :)

Nejlepší odpověď
honzikd

Na korbáčky patří pouze hodně slaná voda. Nakládat je jako utopence/hermelín nemá valného smyslu.

Další odpovědi
beer

Použil bych stejného postupu, jako u nakládaného hermelínu http://recepty­.vareni.cz/pi­kantni-hermelin-v-oleji/, nemělo by se nic pokazit..možná jen olej bych dal panenský olivový.
Názor
Doplňuji:
Jako utepenci, ve sladkokyselém nálevu by taky šlo.. ale nakládat ve slané vodě už tak slaný sýr, no – nevím ))

Elekrikář

Sýr lze naložit do kořeněného oleje, s cibulkou novým kořením celým pepřem bobkovým listem, feferonkou nebo špetkou chili. Lze použít i grilovací koření.

johana 56

Větší množství korbáčků je možno také zmrazit.Stačí rozdělit do více sáčků.Po vyjmutí z mrazáku je stačí po deseti minutách opláchnout studenou vodou.Jsou chutnější než v jakémkoliv nálevu.

Klarabell

Vepište odpověď…Myslím slaný nálev, tam asi olej právě není…beztak je to jen voda a sůl, ale zas aby to v tom vydrželo…