zvonisek

Najdu si muže s hezkou bradou?

S rozdělenou

Odpovědi
Drap

Ne

ivzez

Nezměníš-li způsob hledání a místo, nenajdeš.

Palpatine

Jestli ti záleží jen na fyzickém vzhledu budoucího potencionálního partnera, tak si nenajdeš nikoho.

zjentek

Jasně!

Patlatin: Proč jako? Vždyť zvoníška nezmiňuje, na jak dlouho hledá.

Palpatine

Zjenteku sice jsi mou přezdívku pěkně zpatlatil ale souhlasím. Jestli jí stačí i partner na jednu noc a je to její cíl, tak k tomu není co dodat. Ale nemyslím si, že by zvonisek byla nějaká krasavice.

zjentek

Ale má ůžasný, líbezný hlas. A ta intonace! Něco okouzlujícího. V tomto světle se vizáž či fyz. vzhled stávají naprosto nepodstatnými, vzruší tě už samotné výše jmenované. (Slyšel jsem ji recitovat báseň.)