bolak

Najde se v ČR nějaká firma, která by vyrobila figurku na hraní s mojím vlastním obličejem?

jako takovej ten špejbl, nebo tučňák, jak ste mu klepli do hlavy a von pokyvoval a pokyvoval…a pokyvoval
Doplňuji:
šmarjá to sou zas odpovědi úplně na pendrek (odpovediuplne­napendrek.cz)

barnajko, ty kdyby ses nakonec rozhodla jít na plastiku obličeje, jak si o tom tudle psala, to by ses taky spokojila s tím kdyby ti bohdan pomahač přilepil žvejkačkou na čelo fotku někoho jinýho?
…já chci aby to mělo trochu nějakou úroveň

a Drape…ty…to je prostě rada za všechny prachy

Nejlepší odpověď
barnajka

No tak si kup toho špejbla a na hlavu mrskni fotku své maličkosti. Za pár korun ti ve fotolabu udělají z fotky aršík samolepek a zbytek už snad doimprovizuješ, ne? Vod čeho jsi chlap ;)

Další odpovědi
venkovan

Už ne. Alespoń u mne. Navíc další kopie se těm dvou už tenkrát nepovedly.
Možná, že to bylo tím, že je dělali potmě a v posteli. Tedy alespoň se tak domnívám.

Drap

Určitě by se našla, ale nebude to zadarmo. Šetři

terry

Určitě ano. Jen už nevím kde.
Narazila jsem na stránky, které nabízejí takové loutky.
Hledej. Kdo hledá – najde :).

Pájo

Co např. výroba loutek na zakázku na:
http://www.ma­rionety.com/in­dex.php?typ=32&­jazyk=cz
…bude se ti i klanět, pokud ji dobře povedeš! Budeš-li ovšem za ní ochoten/schopen dát ty peníze.
Ale na peníze nehleď…taková má úroveň.

bolak

nechci loutku, ale malou roztomilou figurku…ale né uplně malou, abych ji nevdechnul nebo aby mi neuvízla v nose