led

Najde se někdo fundovaný a odpoví mi? 2

Prosím Barbakana o prepáčenie za použitie jeho nadpisu, ale mám podobný problém.
Ako je možné, že ako „zlatá“ nemôžem vymazať ani vlastný príspevok (prípadne nahlásiť svoj príspevok ako závadný)? Kedysi to išlo.

Nejlepší odpověď
kropitko

Nejsem fundovaná, taky mi to nejde,,,no to je šlendrián,,,:-)

Další odpovědi
anonym

Ano,Led,i já jsem to zaregistroval­.Napsal jsem nesprávnou otázku,chtěl ji smazat a hle,ono to nešlo,ale jiní to můžou udělat u své otázky či odpovědi šmahem.
Doplňuji:
Zkouška byla provedena,
moji i tvoji odpověď,kropítko, nemůžu smazat,ale otázku led bych mohl !

kapka

Jak se to maže? Jsem stříbrná, tak bych mohla mazat ne? Čistě teoreticky. Nemám ale pocit, že bymi někde přibylo nějaké tlačítko na mazání. Vy tam někdo máte nějaké tlačítko „smazat odpověď“? Je teda ne.

kropitko

Je tam napsáno,,„nahlásit závadnou odpověď“, no a dřív, když jsem to zmáčkla, tak se mi podařilo tu moji odpověď smáznout.

led

Som zvedavá, kedy nám to tu niekto vysvetlí.

kropitko

Drape, tak já nevím, Barbakan nemůže, já ne, Led taky ne,,a zničeho najednou,,to je divný. Schválně si smažte svoji odpověď,,,

led

Pre Barbakana, ďakujem za nezmazanie