FlAsh_7

Nachází mnoho vysokoškoláků své budoucí partnery během studia?

Nebo mě též napadá otázka, jak si partnera v tomto stádiu života najít?

Nejlepší odpověď
Alesh

Myslím, že docela jo. Studium na VŠ je k hledání odpovídajícího protějšku téměř ideální příležitost. 😉

Další odpovědi
paul1

Dcera si tak partnera našla. Také u vnučky to bylo podobné, dokonce oba pokračovali ve studiu na stejné škole ve Švýcarsku.

Drap

Přiměřeně mnoho.

petrph

Že o tom mluvíte, ono partner nemusí znamenat totéž co partner na celý život. Tudíž, takové ty studentské lásky jsou poměrně běžné, ale ty pak obvykle nevydrží, stačí když si po promoci najde každý práci někde jinde..