Respekt

Na sf mi hlasí že nemůžu do cechu darovat zlatáky proto že nemám ověřenou e-mail adresu. Mě ale přitom žadná nepřišla.

Jak to !

Odpovědi
arygnoc

e-mail adresa vám nepríde.
tú musíte vlastniť.

pri registrácii sa väčšinou posiela verifikačný (overovací) e-mail na VAŠU adresu (e-mail, ktorý zadávate ako váš, už založený a funkčný), v ktorom je odkaz na dokončenie registrácie.

NeřeknuCZ

Ahoj, při registraci účtu na sf jsi nejspíše zadával tvůj e-mail. Pokud ti ověřovací e-mail nepřišel tak zkus se podívat v nastavení … mělo by tam být něco ve smyslu „Znovu odeslat ověřovací e-mail“. Pokud to nepomůže tak zkus napsat na podporu zde ( http://www.sfga­me.cz/support/in­dex.php?mode=1 ). Pokud obdržíš ověřovací e-mail tak v něm najdeš postup na dokončení. Přeji hodně štěstí v hledání.

Geesha

je možné že ti to přišlo do spamu(nevyžádané pošty) nebo do jiné složky