ABC123

Na Mozille se nám maže historie.

Ukládá se mi historie prohlížení normálně každý den. Ale třeba když se podívám na včerejší historii, tak tam celý den chybí, je tam jen pár stránek, co byli prohlíženy naposled. Jinak to nedělá, jen občas, že buď celý den chybí nebo jen část. Co s tím?
Doplňuji:
V kartě soukromí mám pamatovat si historii…

Nejlepší odpověď
anonym

nástroje – karta soukromí a tam si pohraj s nastavením historie
Doplňuji:
použít vlastní nastavení historie http://www.ima­gehosting.cz/?v=o­brzekqyq.jpg

Další odpovědi
Lorrien

Pokud to nejde, tak si stáhněte Google Chrome ;) Já měla s Mozillou také problémy a přešla jsem na Chrome, sice to byl nezvyk (hlavně design), ale lépe funguje. ;)