Králičí Žena

Co mám dělat, když se na mobilu zničeho nic zastavují videa?

Ahoj, na YT jsem se koukala na videa, ale ta se po dvaceti sekundách vždy stopla a musela jsem je neustále pouštět s pauzama (stopne se to, pak ho musím spustit a pořád dokola). Co mám proti tomu dělat?
Zvonisek- nový mobil S7 edge

Původní neotázka
Na mobilu se mi zničeho nic zastavují videa

Nejlepší odpověď
kodl67

Zvýšit rychlost připojení.

Další odpovědi
zvonisek

Koupit si nový mobil, jít ven a nedávat se na videa, když je venku tak hezky a teplo.

Jiří Bohumil

Zřejmě jde o rychlost stahování a WiFi internetu. Data se pomalu načítají a po tu dobu se video zastaví. Takže video se „dávkuje“ s pauzami. Mobilem to asi není.