Syd

Dá se něco dělat se zpožďujícím se časem v mobilu?

Zničeho nic se mi na mobilu (Nokia) začal zpožďovat čas, asi za 4 hodiny se zpozdil o 6 minut. Neni to třeba starou baterií, nebo je to telefonem? Nevíte, jestli se to nechá nějak levně opravit (aby oprava nepřišla dráž než novej), nebo je třeba koupit nevej telefon?
Doplňuji:
Při zapnutém telefonu

Nejlepší odpověď
tom004

Nechte vyměnit baterii,která je v telefonu.Malý kulatý článek,který i při vypnutém telefonu,napájí obvody hodin,a datum.
Doplňuji:
I tak,by to mohla být ta baterie,ale raději zajděte do opravny,nebo k prodejci.

Další odpovědi
151kbar151

Koupit si hodinky a vy**at se na čas v mobilu.

DDarent

Tohle se při levných přístrojích stává často..... je jasný že třeba http://www.al­za.cz/samsung-galaxy-s2-i9100-noble-black-d233529.htm to mít nebude, ale nemá náhodou už většina mobilů automatický aktualizace času??? Já jí měl i na starý nokii 6300. Teď na Samsungu používam automatický aktualizace přes internet a dou perfektně......

Syd

Tak jsem zjistila že to asi neni žádná závada, jelikož se to „zpožďování“ vždycky zastaví na čase o zpožděným jenom asi o půl minuty, takže jsem usoudila, že se patrně jedná o čas centrálně řízenej odkudsi. Nechápu ale, jak to můžou někomu takhle vecpat a ani se ho neobtěžovat o tom informovat – nic jsem neaktualizovala ani nestahovala, do takovýdleho telefonu pouze na volání a sms to snad ani nejde, ale dost mě šve, že jsem si vždycky dávala čas o pár minut dopředu, abych nechodila pozdě, takže teď dokud si nezvyknu tak budu asi holt chodit pozdě.