slevin

Na mobilu mi neustále pravidelně vyskakuje okno aplikace Google. Jak se toho zbavit?

sdílet chybové hlášeni se Xiaomi?atd…
zobrazit podrobnosti
zrušit hlášení

at uz kliknu na cokoli,okno vyskočí opakovaně.poradí někdo,jak se toho zbavit?

Odpovědi
aliendrone

Podobnou věc jsem řešil u sourosemetriky, po aktualizaci ji nadstavba OS (MIUI) dělala podobný problém. Pořád vyskakovala chybová hláška a zaboha nešla odstranit. Bohužel ani ne netu jsem nenašel užitečnou radu.

Jenže teď si již nevzpomínám přesně, jak jsem to vyřešil, ale zkusím ti dát pár tipů, co si pamatuji a to v tomto pořadí, jinak to NEZABERE.

  1. musíš vyhledat proces/službu, která to má na svědomí.
  2. musíš ji ukončit (odinstalovat NEPŮJDE)
  3. musíš vymazat mezipamět i všechna data služby
  4. musíš restartovat telefon

Snad ti to trochu pomůže, doufám.
Čínské mobily (hlavně XIAOMI) jsou pověstné svými vnucujícími se zhovadilostmi. Jako po HW stránce jsou výhodné v poměru cena/výkon, ale právě TOHLE je daň, kterou platíš – MIUI se ti do všeho sere, vnucuje ti své služby a zbavit se toho NEDÁ! Tedy… dá, ale teprve po rootnutí telefonu, což ovšem znamená automaticky ztrátu záruky. Takže všem radím – pokud chcete KLID, kupujte jen mobil s čistým Androšem, tedy BEZ NADSTAVEB OS!
NEBO
Kupte si Džejbko, to je vhodné zejména pro ty, kteří nechtěji nic moc řešit a nevadí jim nějaké to fízlování a různá (pro naprostou většinu ale zcela neznámá, pokud se o nich nedočtete, tak o nich téměř jistě nebudete ani vědět) omezení. Na Džejbku to prostě VŠECHNO easy funguje (a to velmi intuitivně!) tak, že si o tom si Androš může nechat jenom zdát. ;)

Tomáš1234

Jde o bug v aplikaci Google, který způsobuje její opakované selhávání.

Přes podrobnosti se dá nějak proklikat až do Google Play, kde jen klikneš na odinstalování dané aktualizace. Pak to přestane.

U některých telefonů se aplikace sama opravila (nainstalováním aktualizace).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Včera mi kvůli zřejmě stejnému problému volala sestra – podobně zmateně jako je dotaz, ale asi to byl nějaký větší problém Googlu. Než mi telefon donesla, tak to „přestalo“.