BurTon

Na kterém rameni mají nosit muži kabelku?

chci se zeptat, když muž nosí kabelku třeba s notebookem tak na kterém rameni jí mám mít a nosit? Jestli to není třeba jako u náušnice, že kdo jí má na pravé straně je gay…

Nejlepší odpověď
arygnoc

jsem levák, heterosexuál, nosím ji na pravém rameni.

co si kdo myslí, jak nosím nb, je mi fuk.

Další odpovědi
led

Na tom plece, kde mu to je pohodlnejšie.
Keď ide so ženou, kabelu má na ľavom pleci, aby neudieral ženu idúcu po jeho pravej strane

chudst

… toz ja kdyz nosim notebook v brasne, tak jej mam vetsinou „pres hlavu“ na druhem rameni – popruhy jdou pres prsa a pres zada, takze se tiha trosku lepe rozlozi a nemusim navic brasnu pridrzovat rukou. Jestli to znamena neco blizsiho, to netusim a je mi to ukradene, nosim to tak, jak je mi to pohodlne.

A i kdyz si predstavim brasnu na jednom nebo druhem rameni (rikam radeji brasnu, ne kabelku, to by mi znelo skutecne divne, rozhodne o sobe nebudu rikat, ze nosim „kabelku“ :)), nevidim problem ani v jednom – popravde kdyz uz ji tak obcas nosim delsi dobu, stridam to, protoze notebook s prislusenstvim a eventuelne dalsimi vecmi v brasne nejsou zase tak lehke.

ten který je

Muž by měl nosit bandasku s pivem a ne kabelku.:-)

cstr

muž by kabelku nosit neměl…

myšpulín

Teda to jsou problémy, myslela jsem, že je to jedno, ale jak koukám, tak asi ne.
Jestli nevíš, tak nos notebook prostě jen v ruce (střídavě v pravé a v levé) a budeš mít po starosti 🙂

Drap

Na tom, na kterém se mu to dobře nosí.

anonym

Já nosím kabelku v batohu na zádech!

Zdroj: http://www.tre­king.cz/testy/tes­t3_5.jpg

Ella

tak ale to není kabelka, ale brašna na Notebook, to je úplně jedno kde ji budeš nosit, kdybys nosil přímo kabelku, tak budeš vypadat jako ne zrovna normální chlap :D