Tw!st

Na kolik vyjde odhadem rekonstrukce půdy?

Pokud bych hypoteticky chtěl rekonstruovat půdu, která obsahuje 3 velké místnosti a předělat ji na byt (jen čisté místnosti, nepočítám koupelnu, záchod,…) Na kolik by taková rekonstrukce odhadem přišla, pokud nepočítám nábytek apod., jen prázné místnosti? (zateplení, okna, schody, podlaha,…)

oprava: možná jsem se zmýlil, neobsahuje 3 velké místnosti, ale jednu malou chodbu, jednu malou místnost a jednu velkou místnost.
Drape díky za odhad, ale myslím že tolik peněz na rekonstrukci půdy je trochu hodně nad mou představou. Jinak byt bych rekonstruoval svépomoci se známým (resp. neplatil bych si na to nikoho)
Známý také rekonstruoval půdu o podobné velikosti jako ta má a vyšel s tím CCA do 100 tisíc.

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží na velikosti a na tom, co je třeba vše dělat. V jakém stavu je střecha, jaké zateplení, kolik a jakých oken, kolik a jaké dveře, a spousta dalších věcí. Dalším významným faktorem je, zda to bude provádět firma či budeš dělat svépomocí. Velká místnost je u někoho 4× 4 u někoho je střední místnost 8×6m.
Počítej minimálně 0,7 – 3 miliony.

Další odpovědi
nyjono

Píšeš málo informací. Malá, velká místnost a chodba je široký pojem.
V jakém stavu a jak velká je střecha. To je základ.
Co okna? Kolik a jaká? Vikýře?
Vstup že spodního podlaží???
Atd, atd.