Mike78

Na kolik stupnů doma topíte?

Zdravím,
zcela orientačně bych se rád dozvěděl a udělal si obrázek o tom, na kolik se tak všude možně u Vás topí.

Jasný, každý to má jinak atd.

Prostě hoďte teplotu, kterou máte nejčastěji doma (když tam teda jste).

Díky.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
briketka10

21°C podle toho, jak je venku
zima jsem oblečená 😁

Další odpovědi
Dochy

Obývák 20–21
kuchyně méně, ložnice možná tak 17

vagra

kodl67

dudu

Jiří Bohumil

jáára

méně než 19

Přímotop a eletrika je drahá. Je zima, tak se obleču, ne? To je česká specialita – vytápět si příbytky do trenek!.

ahold

21–21,5
Na noc 20

jirka F

rekordní nejnižží 12°c v interiéru s topením,ale to je většinou v tuhých mrazech kdy kotel nestíhá.

nyjono

.

peterd108

více než 23

Roman71

Když se poštěstí a zavíráme dveře do místností, ze kterých vyloženě táhne chlad, tak teplota dosáhne i 22,5°C. Průměrně ale v bytě tak těch 21°C je.

zvonisek

deny55