autacek

Na kolik doma topit a o kolik stupňů můžu ubrat na topení při zachování stejné tepelné pohody, když si něco obleču?

Nejlepší odpověď
Drap

Každý má pohodu při jiné teplotě, každá nemovitost je s nároky na energie jiná a i oblečení nehřeje všechno stejně. Budeš to muset otestovat sám.

Další odpovědi
mosoj

To se ani v tomto nedokážeš rozhodnout sám ?
Kdo má vědět co je pro tebe tepelná pohoda.

Kepler

To je dost individuální. Mně stačí 20 – 21 st., tepláky, lehký svetřík a hlavně nohy v teple. Zimomřivky musí mít 24 st., otužilým osadníkům zvyklým na studený odchov stačí třeba 17 st. Taky dost záleží na tom, jestli doma pracuješ, nebo se jen věnuješ gaučingu.

Mc Merkurion

… no, tak když si vezmeš vaťák a válenky, tak v jádru nemusíš topit vůbec …

Smackdown

Zařid si zatepleni domu ci bytu.

zjentek

Tak pokud maš kominiky, frote žumpan a beranicu na uši, tak stači topit na 20C.
Při nižší už hrozí plísně ;)