Hawajka

na jaky jazyk bych mela jit?

mam jit na rustinu neboí nemcinu? co myslite ze je lepsi do budoucna.

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Jdi na to, co se ti zvukově více líbí, špatně se učí něco, co se ti nelíbí.

Další odpovědi
anonym

Jdi na romštinu,ta moc nefrčí,ale je dost platná.

mais 2

do budoucna je lepší němčina…ale učit se dva germánský jazyky je docela těžký (z vlastní zkušenosti) :)

lexx

Umím anglicky, část.německy, polsky, rusky, slovensky…do budoucna čína má perspektivu…

mezara

Také jsem se musela rozhodovat, ale jelikož jsem se nechtěla učit azbuku a jeden učitel prohlásil, že na ruštinu jdou jen ti pomalejší, tak to bylo rychlé. Učím se třetí rok němčinu a myslím, že je v pohodě.

Šidlo

nemčina má prednosť…viac sa oplatí, sociálne aj ekonomicky, po angličtine to nejde tak ťažko…mňa chuť na ruštinu, napriek veľmi dobrej učiteľke, prešla po prvom semestri…a nebolo to azbukou…

anonym

Já nevím,doporučovala bych asi maďarštinu.