gloglogkocz

Na jakou stredni jit?

Dobry den mam dotaz, budu se hlasit na stredni skolu a jeste nevim na jakou… Chtěl bych pracovat na té škole na vlastním notebooku. Neco jako vytvaret weby atd. diky predem za odpoved!

Odpovědi
elkon

A kdo to má vědět, když ne ty sám. Ty musíš vědět co tě baví a jestli na to máš. Domlouvej se s rodiči. Zde tě nikdo nezná.

Mravenec

IT

starasst

Grafický design.

Alesh

V takovém případě byste se mohl zaměřit na střední školu s informatickým zaměřením, například gymnázium s IT profilovým ročníkem, nebo střední odborné učiliště se zaměřením na informatiku. Tyto školy nabízejí široké spektrum znalostí v oboru informatiky, včetně tvorby webových stránek a dalších informačních technologií.

Pokud vás zajímá konkrétně tvorba webových stránek, můžete se také zaměřit na střední školu se zaměřením na webový design a tvorbu webových stránek. Tyto školy poskytují široký výběr kurzů v oboru, které vám pomohou rozvinout své znalosti a dovednosti v oboru.

Je důležité si uvědomit, že volba střední školy je důležitým krokem v rozvoji vaší kariéry, takže je dobré pečlivě zvážit své zájmy a cíle, abyste se rozhodli pro školu, která vám nejlépe vyhovuje.

Zdroj: https://chat.o­penai.com/chat

gloglogkocz

no jak jsem psal vytvaret weby…