nicki

Na jakou skolu mám jít?

Dobry den, mam vyucny list a pak jsem sla na nastavbove studium podnikani, kde jsem byla do roku 2011…bohuzel jsem neudelala maturitni zkousku z matematiky uz potreti…a zaroven jsem z rodinnych duvodu nemohla znovu opakovat skolu, takze jsem hledala zamestnani, ale bohuzel me nikde nevzali nanejvys na brigadu, ale aspon neco…
Ted mam moznost jit na jakkoukoli skolu…muzu jit na byvalou skolu opakovat rok, ale mela jsem tam neshody se trema ucitelama a ja nevim, jestli se mam hlasit jinam na nastavbove studium, nebo jestli existuje jeste jina skola, kam se muzu hlasit s vyucnym listem

Nejlepší odpověď
anonym

Tohle si musíš rozmyslet stejně sama. Možností je dost, jen si vyber tu, která bude nejvhodnější pro Tebe.
Neshody s učiteli bych přestala řešit. Jsou to profesionálové a pokud se budeš trochu brzdit, tak Ti dělat problémy nebudou. Pokud dokončení této školy bude pro Tebe znamenat možnost zaměstnání, tak neváhej a koukej si ji dokončit. Pokud je to jinak, tak si vyber školu, po jejímž ukončení máš pravděpodobnost sehnat si potom práci.
Mít práci je dnes pro každého člověka to nejdůležitější. Tak se rozhoduj hlavně s ohledem na toto hledisko.

Další odpovědi
Michal Kole

Podle ěm je lepší si prodloužit mládí a jít na 4 letý obor.

2 leté nástavby tam je všechno moc „zrychleně“ a než se stačíš rozkoukat už je maturita