Filip_cz

Na jakou obchodku je nejlehčí se dostat?

Dobrý den, v únoru dělám přijímačky a zají má mě na, kterou obchodní akademii v Praze se hlásí nejméně lidí. Předem díky a hezké svatky

Odpovědi
da ny

Podívejte se na stránky škol, o které máte zájem.
Tam je uvede počet uchazečů a počet přijatých studentů.
Tam, kam se hlásí hodně žáků, je šance nižší.
Příští rok vychází opět silné ročníky!
Přeji hodně úspěchů, prodavačů, není nikdy dost. Zvlášť těch znalých, připravených na práci/kontakt s lidmi (aby je zákazník „neobtěžoval“).

Syd

da ny: tak zrovna prodavači maj jednu z nejvyšších nezaměstnaností, protože to může dělat každej, kdo umí počítat a jednat s lidma