Jakub Drobek

Na jakou mám jít školu, když chci dělat manažera kvality?

Potřebuji poradit na jakou střední a popř. i vysokou školu?

Nejlepší odpověď
rrihamirek1

to je jedno – stredni treba obchodka nebo gymnazium a vysoka s magisterskym zakoncenim, to je hlavni. viz odkaz a minimalni stupen vzdelani =

Zdroj: https://www.pra­ce.cz/encyklo­pedie-profesi/m/manazer-kvality/

Další odpovědi
dubraro

Takovou, v jakém oboru chceš řídit kvalitu. Vzdělání a certifikace manažera kvality se provádí ve specializačních kurzech. Samotné principy řízení kvality nejsou zvlášť složité, důležité je rozumět oboru na který se mají aplikovat a mít trpělivost na pečlivou administrativ­ní práci.

GM

Na ekonomickou.