MaryJary

Na jakou adresu mohu vrátit zboží po reklamaci na portálu WISH?

Adresa dodavatele je čínská a nečitelná.Děkuji Marie

Byly mi vráceny peníze na účet,bez pokynů k vrácení zboží

Odpovědi
Roman71

Takto jsem na WISH.COM reklamoval kameru do auta za 270Kč. Uváděli úhel záběru 170 stupňů. Poslal jsem zpět foto s úhloměrem a záběrem na dva objekty v úhlu 30 stupňů, které byly v záběru sotva vidět. Sdělil jsem prodejci, že s produktem nejsem spokojený a ptal se ho, jaké bude řešení. Omluvil se mi a poslal platbu zpět na můj účet. Kamerku už vrátit nechtěl, zůstala mi doma.
Zřejmě by náklady na zaslání zpět překročily cenu zboží, takže to řeší touto cestou.. v případě nespokojenosti s produktem vám proplatí zboží, omluví se a tím to skončí.

Smackdown

To je dobrý . . .

annas

Našla jsem odkaz, pročtěte si jej, dovíte, jak reklamovat. V textu si klikněte na modrý nápis r"eklamovat výrobeik.."

Pročtěte si i diskuzi.

https://www.jak-nakoupit-neprohloupit.cz/wish-nakupovani-je-zabava/

Jinak otázka v arachivu

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/reklamace-na-wish-cesky-nebo-anglicky

JájsemRaibek

Klikněte si na objednané zboží a zde najdete refundaci. U toho bude určitě text zprávy. Já když reklamoval zboží, vrátili mi peníze a napsali, že si jej mám ponechat a nevracet.