Barčíí

Mám napsat reklamaci na Wish.com česky, nebo anglicky?

Zdravím,
chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s reklamací na portálu wish.com. Našla jsem, kde zboží reklamovat, ale nevím, zda jim mám napsat česky, nebo anglicky. Máte někdo zkušenosti? Jde o zboží za pár korun, ale objednávala jsem ho kamarádce a přišlo poškozené (nejspíše vinou přepravy – tvrzené sklo na mobil) a chtěla by ho vyměnit.
Díky za každou radu :)

Odpovědi
DusanOrlik

Zdravim take,
na WISHu nakupuju pravidelne uz 3 roky a nekolikrat jsem provedl reklamace. Muzete napsat reklamaci cesky. Nastesti je zde ceska podpora, ktera vam ochotne poradi a pomuze :)

JájsemRaibek

Zprvu jsem psal česky s anglickým překladem pod čarou.
Po odpovědi podpory v češtině již píši jen česky.