kyselina 5

Na jaké věci/aparatury/do­mamonty se dá zahrát melodie? (nechceme hrát na hudební nástroje)

Chtěli bychom s kamarády zahrát na jedné školní akci Novosvětskou symfonii od Dvořáka. Nechceme ale hrát na nástroje.
Už jsme naladili flašky s vodou a jsme schopní zahrát úvodní melodii, taky umíme na mokré skleničky vyvrzat pomalá sóla.
Ale potřebujeme ještě něco dalšího. Se dvěma „nástoji“ to nezahrajeme.
Nenapadá vás něco? Klidně i nějaká složitější aparatura. Cokoliv.
Nějak se prý dá hrát na zahradní hadici a na pilu.
Bereme všechny nápady a příspěvky. Moc děkujeme.

Nejlepší odpověď
Strange

Umím zahrát melodii gumičkou. Přiloží se k nějaké skříni nebo plechu aby byla víc slyšet.